Kapat
mavi tik
Mobil 0

WhatsApp’ta Mavi Tik Olmadan Mesajları Okuyun

WhatsApp’ta mavi tik olmadan mesajları nasıl okursunuz?

WhatsApp’ta mavi tik olayı geldiğinden beri gerek ilişkiler gerekse arkadaşlıklar açısından olumsuz olaylar yaşanabiliyordu.Ancak küçük numaralarla karşınızdaki kişiye mavi tik olmadan mesajlarını okuyabilirsiniz.

“WhatsApp’a gelen 3 yeni özellik”

Belki aranızda bu numarayı bilenler vardır ancak bilmeyen arkadaşların da olduğunu düşünüyoruz.Bu yüzden küçük bir tüyo verelim istedik.

WhatsApp’ta görüldü olmadan mesajları okumak için;

Karşınızdaki kişiden mesaj aldığınızda bildiğiniz gibi bunu bildirim panelinden rahatlıkla görüldü olmadan okuyabiliyorduk anca mesaj biraz uzun olduğunda devamını maalesef uygulama içinden okumak zorunda kalıyorduk.

“WhatsApp’ı internetsiz kullanın”

Ancak görüldü olmadan mesajı okumak istiyorsanız, mesaj geldikten sonra internet bağlantınızı kapatmanız gerekiyor.Siz mesaj geldikten sonra internetinizi kapatıp mesajı okursanız eğer veri bağlantısı olmadığından karşı tarafa görüldü mesajı gitmeyecektir.Daha sonra mesaja cevap vermek istediğinizde ise bağlantınızı açıp cevap verebilirsiniz.İşte bu kadar kolay.Ancak unutmayın ki mesajı okuduktan sonra bağlantı sağlandığı anda karşıya görüldü mesajı iletilecektir.

İlginizi Çekebilir:  WhatsApp İçin De Reklam Dönemi Başlıyor!

Hüseyin KUZU {Hüseyin KUZU}

Makine Mühendisi ve Teknik İçerik sitesinin kurucu ortağıyım. Teknik konularda oldukça ilgili ve araştırmayı severim.Teknik ve güncel konularda sizleri bilgilendirici yazılar ile buluşturmak için elimden geleni yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.