Kapat
whatsapp sohbet sabitleme
Mobil 0

WhatsApp Sohbet Sabitleme İle Tanışın!

WhatsApp için sohbet sabitleme özelliğinin geleceğini ve bu konu üzerinden çalışmaların olduğu haberini daha önce sizlerle paylaşmıştık.Şimdi ise o özellik kullanıma sunuldu.

WhatsApp’a gelen sohbet sabitleme özelliği sayesinde kimden mesaj gelirse gelsin sabitlediğiniz 3 sohbet hep yukarıda kalacak.Bu sayede sık sohbet ettiğiniz kişi için tekrar sohbetler içerisinden aramaya gitmeyeceksiniz.

WhatsApp Yeni Özelliğini Test Ediyor!

Kolay erişimin amaçlandığı bu güncelleme ile grup yada tekli sohbet olarak 3 sohbeti yukarıya sabitleyebileceksiniz.Bu özelliği kullanmak için;

Sohbete dokunarak uzun süre basılı tutun. Çıkan ekranda silmek, sessizleştirmek ve arşiv seçeneklerinin yanında pin simgesi bulunuyor. Bu pine bastığınızda ayarladığınız grup veya kişi WhatsApp görüşmelerinizde her zaman en üst sırada yer alacak. 

whatsapp sohbet sabitleme geldi

Aslında oldukça basit ve çok daha önceden gelmesi gereken bir özellikti diyebiliriz.Ancak sohbet sabitleme özelliği kullanım kolaylığı açısından oldukça yararlı olacak gibi görünüyor.Mavi tık tartışmalarından sonra bu özellik sevgililer için yeni bir tartışma konusu olabilir.

Kaynak:http://www.fonearena.com/blog/220391/whatsapp-officially-rolls-out-pinned-chats-feature-for-all-android-users.html
İlginizi Çekebilir:  WhatsApp İçin De Reklam Dönemi Başlıyor!

Hüseyin KUZU {Hüseyin KUZU}

Makine Mühendisi ve Teknik İçerik sitesinin kurucu ortağıyım. Teknik konularda oldukça ilgili ve araştırmayı severim.Teknik ve güncel konularda sizleri bilgilendirici yazılar ile buluşturmak için elimden geleni yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.