Kapat
whatsapp yeni özellik
Mobil 0

WhatsApp 3 Yeni Özelliğe Kavuştu!

WhatsApp iOS için 3 yeni özelliğine kavuştu.Sıra Android’de.

WhatsApp Dünya’da en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi olarak öne çıkıyor.Simdi ie popüle mesajlaşma uygulaması 3 yeni özellik daha kazandı.Bu yeni özellikler şimdilik sadece iOS platformuna gelmiş olsa da Android için de kısa sürede yayınlanacak.

whatsapp yeni özellik 1

“Adobe’dan PDF Scan uygulaması.”

Fotoğraflara, videolara ve GIF’lere filtreler ekleyin.

Instagram gibi platformlardaki gibi fotoğraf üzerine kurulu bir uygulama olmadığından dolayı WhatsApp filtre özelliğine sahip değildi.Ancak hikaye gibi özelliklerin kullanıma sunulması ile filtre kullanımı mantıklı bir hal aldı.Bu özellik ile fotoğraf, video ve GIF’lere 5 farklı filtre ekleyebilirsiniz.

Albüm ekleyin

En büyük eksiklerden bir tanesi olan albüm ekleme özelliği de bu yeni güncelleme ile kullanıcılara sunuldu.Bu albüm özelliği ile yazışma alanını kaplayan uzun fotoğraflardan kurtulacak ve tek bir albüm şeklinde göderebileceksiniz.

Hızlı yanıt

Yeni özellik ile yazışmalarda hızlı bir şekilde yanıt verebileceksiniz.Bunun için bildirimi aşağıya kaydırmanız yeterli olacaktır.

Uygulamanın 2.17.30 sürümü iOS için şu an kullanılabilir durumda. Android kullanıcılarının ise en yakın sürede bu güncellemeyi almasını bekliyoruz.

WhatsApp’a yakın zamanda gelen bir diğer güncelleme

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Nasıl Ortaya Çıktı?

Hüseyin KUZU {Hüseyin KUZU}

Makine Mühendisi ve Teknik İçerik sitesinin kurucu ortağıyım. Teknik konularda oldukça ilgili ve araştırmayı severim.Teknik ve güncel konularda sizleri bilgilendirici yazılar ile buluşturmak için elimden geleni yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.