Kapat
mültecilere java 2
Haberler 0

Mültecilere JAVA Eğitimi!

Mültecilere JAVA eğitimi verilmeye başlanacak.

Eğitim, Habitat Derneği’nin Birleşmiş Milleter Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) ile yürüttüğü İMECE Programı kapsamında gerçekleştirilecek. Oracle İşgücü Geliştirme Programı işbirliği ile, mülteciler ve Türkler, Oracle SQL, Java, Oracle veritabanı eğitimi ve bu teknolojiler üzerine sertifika alabilecekler.

mültecilere java

İlk eğitim 13-17 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen programın ilk eğitimi, 13-17 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek.

3D yazıcılar cam basacak!

Mütecilere JAVA ve Veritabanı Öğretilecek

Bu program kapsamında Suriyeliler ve Türkler, Oracle Veritabanı, Java, kapsamlı ve tam entegre bulut uygulamaları, platform hizmetleri ve bütünleşik sistemler gibi sayısız teknolojiler üzerine uzman eğitmenlerden eğitim alma imkânı elde edecekler.

mültecilere java 1

Habitat Derneği Genel Koordinatörü ve İMECE Programı Direktörü Başak Saral, bilişim alanında uzman olabilecek, kalifiye iş gücünün geliştirilmesine önem verdiklerini söylerken, katılımcılar arasında kendi yazılım şirketini kurabilecek kişiler olduğunu belirtti.

Kaynak

Hüseyin KUZU {Hüseyin KUZU}

Makine Mühendisi ve Teknik İçerik sitesinin kurucu ortağıyım. Teknik konularda oldukça ilgili ve araştırmayı severim.Teknik ve güncel konularda sizleri bilgilendirici yazılar ile buluşturmak için elimden geleni yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.