«
  1. Ana sayfa
  2. Haberler
  3. Harley Davidson’dan Elektrikli Motosiklet!

Harley Davidson’dan Elektrikli Motosiklet!

elektrikli_motosiklet

Harley Davidson’dan bazılarının ilgisini çekecek olan elektrikli motosiklet!

2014 yılında açıklanan LimeWire konsepti, görünen o ki 2019 yılında gerçeğe dönüşecek. Harley Davidson gibi bir firmanın motosikleti de ilgi çekecektir.

Project LimeWire, 2014 yılında duyurulan bir proje idi. Projenin amacı ise hızlı, eğlenceli ve tabi ki sokakta rahat kullanılabilecek bir motosiklet üretmekti. Motosiklet için önümüzdeki yılın Ocak ayında piyasada olacağı söylenmekte.

elektrikli_motosiklet_1

 

Projedeki motosiklete baktığımızda aslında o akıllara kazınmış olan Harley Davidson havasından oldukça uzak görünüyor. Ayaklarını öne değil de arkaya koymanız gerekiyor.

elektrikli_motosiklet_2

Hırçın ve agresif görünen LİmeWire 300 mm ön fren diski bulunduruyor. Süspansiyon ise isteğe göre ayarlanabilir. Ayrıca motosiklet Level 1 şarj ünitesi bulunacak ve bu ünite hem Level 2 şarjı destekleyecek hem de hızlı şarj özelliğine sahip olacak.

Bir Cevap Yaz

Hüseyin KUZU Hakkında

avatar

Hüseyin KUZU

Makine Mühendisi ve Teknik İçerik sitesinin kurucu ortağıyım. Teknik konularda oldukça ilgili ve araştırmayı severim.Teknik ve güncel konularda sizleri bilgilendirici yazılar ile buluşturmak için elimden geleni yapmaktayım.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *