«
  1. Ana sayfa
  2. Gizlilik

Gizlilik

Teknik İçerik’e Hoşgeldiniz!

Gizlilik Politikası

Teknik İçerik sitesi güncel ve teknik konularda içerik üreterek ziyaretçilerin en kısa ve öz haliyle ulaşmasını amaç edinen bir web sitesidir.

Ziyaretçilerimiz bilmelidir ki;

Kullandığımız bilgi toplama sayacı ile bilgisayarınıza cookie adı verilen mini yazılım yüklenir.Bu IP adresi ve adres bilgileri gibi bilgileri hatta linkten bana geldiğiniz bilgisini bana verir.Ancak bilinmelidir ki bu yazılımlar neredeyse her site ve blogdan bilgisayarınıza gelmektedir.Bu yazılımlar temizleme araçları ile temizlenebilirler.Bu elde edilen bilgiler hiç bir kişi ile paylaşılmaz.

Bu bilgileri ne için kullanıyoruz; 

Amaç olarak hangi yazımıza ne kadar ziyaretçi gelip ne kadar zaman bu sayfada kaldığını ve en çok ilgi çeken yazının hangisi olduğunu öğrenmektir.Kötü niyetle yaklaşanlar olursa bu bilgiler aleyhinde delil olarak kullanılır.

Sitenin kullanım şartları;

Her ne kadar doğru içerikler sunulmaya çalışılsa da yüzde yüz bir doğruluktan bahsedilemez.Bilgiler çoğunlukla bilgi birikimimiz ve araştırmalarımız sonucu kullanıcıya sunulmuştur.Uygulanıp direkt olarak zarar görülmesi durumunda sorumluluk alınmaz.

Gizlilik politikasının değiştirilmesi durumu;

Her alanda olduğu gibi doğruluk, hak ve adalet açısından her an her türlü değişiklik mümkündür.

Herhangi bir soru ve şikayet için info@teknikicerik.com adresi kullanılabilir.

Bilmeniz gerekenler;

Bu sitede olan Google Analytics kodu aracılığıyla ve Google Adsense reklamları cookie kullanmaktadır.Bunlar zararsız olup Google tarafından istenen bir durumdur.