«
  1. Ana sayfa
  2. Haberler
  3. Dünyanın En İnce Şarj Cihazı Kado İle Tanışın

Dünyanın En İnce Şarj Cihazı Kado İle Tanışın

dünyanın en ince şarj cihazı kado 1

Dünyanın en ince şarj cihazı Kado ile tanışın!

İnceliği ile ön plana çıkan Kado isimli şarj cihazı işlevselliği ile de sizi oldukça şaşırtabilir.

“Facebook sayfamız için bağlantıya tıklayınız.”

Sürekli olarak telefon, bilgisayar ve tablet gibi teknolojik cihazlar daha da ince olma yarışı içinde iken şarj cihazlarımız neden hala bu kadar kalın ve kaba olmak zorunda?Kaba ve büyük olmalarının yanı sıra kablolama özellikleri de oldukça kullanışsız olan şarj adaptörlerini kafanızdan silmeye hazır olun.

dünyanın en ince şarj cihazı 2

Sadece 5 mm kalınlığa yada inceliğe sahip olan Kado, şarj kablosunu içine dolayabiliyor ve kablo derdiniz de Kado’nun içinde kalmış oluyor.

2.1 amper gücünde olan 5 voltluk şarj cihazı, 10.5 watt güce kadar çıkabiliyor ve bu sayede -hızlı şarj desteği varsa- telefonunuzu hızlıca şarj edebiliyor.

“Michelin’den 3D yazıcı ile üretilmiş lastik”

İsterseniz telefonunuzu direk şarj aletine takabilir ve kablo derdinden tamamen kurtulabilirsiniz.Lightning, microUSB veya USB-C çıkışlarından istediğinizi seçerek sipariş verebileceğiniz Kado şarj aleti, 39 dolardan satılıyor. Ürünü şimdi satın alırsanız Aralık 2017’de gönderilmesini beklemeniz gerekmekte.

İşte karşınızda cihazın tanıtım videosu

https://www.youtube.com/watch?v=I08gGIttmHU

Kaynak

Bir Cevap Yaz

Hüseyin KUZU Hakkında

avatar

Hüseyin KUZU

Makine Mühendisi ve Teknik İçerik sitesinin kurucu ortağıyım. Teknik konularda oldukça ilgili ve araştırmayı severim.Teknik ve güncel konularda sizleri bilgilendirici yazılar ile buluşturmak için elimden geleni yapmaktayım.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *