Kapat
adobe scan new
Mobil 0

Adobe Yeni PDF Uygulaması Adobe Scan ile Karşınızda!

Adobe sektörün önde gelen firmalarından biri olarak karşımıza çıkmakta.Yeni uygulaması Adobe Scan ile PDF dünyasın değiştirecek gibi görünüyor.

Adobe yeni PDF uygulaması ile yazılı fiziksel dökümanları PDF’ye dönüştürecek.Uygulama ücretsiz olarak kullanıcı deneyimine sunuldu.Uygulama hem iOS hem de Android platformalarında çalışacak.Kullanım kolaylığı ise uygulamanın göze çarpan detaylarından.

Herhangi bir yazılı belgenin fotoğrafını çekerek PDF formatında dijital olarak kopyalar oluşturabileceğiniz uyulama firmanın Document Cloud servisi ile entegre olarak çalışıyor.

adobe scan

Elbette rakipleri var

Bu alanda rakipsiz bir uygulama ile karşı karşıya olmadığımızı belirtelim.Microsoft’un Office Lens ve Google’ın Drive uygulamaları da aynı işlemi yapabilmenizi sağlıyor.Ancak rakiplerine ek olarak uygulama üzerinden belgeyi düzenleme sunması rakiplerinden farklı olmasını sağlıyor.Ancak bu özellik ücretli olarak sunuluyor.Bu gibi ekstra özellikler için istenen ücret ise aylık 15 Dolar olarak belirlenmiş.

“WhatsApp sohbet sabitleme özelliği.”

Android ve iOS için uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Uygulama tanıtım videosu ile sizi baş başa bırakıyoruz.

 

 

 

İlginizi Çekebilir:  Android Zararlı Uygulama Kaynıyor!

Hüseyin KUZU {Hüseyin KUZU}

Makine Mühendisi ve Teknik İçerik sitesinin kurucu ortağıyım. Teknik konularda oldukça ilgili ve araştırmayı severim.Teknik ve güncel konularda sizleri bilgilendirici yazılar ile buluşturmak için elimden geleni yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.